Новини 18:48

У МЗС підтвердили інформацію про місцеперебування зниклого Павла Гриба

За словами Кирилича, українця затримали за звинуваченням у тероризмі.

У МЗС України заявили, що отримали підтвердження про перебування в Краснодарі громадянина України Павла Гриба, зниклого в Білорусі. Про це заявив начальник управління консульського забезпечення департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

"Сьогодні Генеральне консульство в Ростові-на-Дону отримало повідомлення Управління ФСБ Росії в Краснодарському краї про перебування під вартою Павла Гриба в Краснодарі. Мова також йде про те, що його затримали за звинуваченням в скоєнні злочину за ст. 205 КК РФ (тероризм – ред.)", - розповів Кирилич.

Раніше батько зниклого українця Ігор Гриб повідомив про місцеперебування сина.

Зазначимо, що родина Павла Гриба, який зник у Білорусі, подала скаргу в Європейський суд з прав людини

Нагадаємо, колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом ЗМІ з'ясували, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни. За словами консула, Павла Гриба немає серед офіційно затриманих у Білорусі, і його не утримують у слідчих ізоляторах країни. Посольство України передало в МЗС Білорусі ноту з проханням надати інформацію про українця. ЗМІ отримали непідтверджену інформацію, що від може перебувати в управлінні ФСБ у Краснодарі (РФ).

Правоохоронні органи почали досудове розслідування щодо зникнення Гриба.