Новини 2017-11-02 12:50

Стало відомо, скільки мільярдів Туреччина заплатить РФ за ракетні системи С-400

Туреччина вже внесла завдаток за ці ракети.

Вартість контрактної угоди  Російської Федерації з Туреччиною на поставку російських зенітних ракетних систем С-400 сягає понад $2 млрд. Про це повідомляє російське інформагентство.

«Сума контракту з Туреччиною на поставку зенітних ракетних систем С-400 "Тріумф" перевищує $2 млрд», - зазначив генеральний директор держкорпорації "Ростех" Сергій Чемезов.

Наголошується, що Володимир Кожин, помічник президента РФ з питань військово-технічного співробітництва, заявив, що Туреччина вже внесла завдаток за ці системи.

Читайте також: Семимильними кроками. Як Туреччина віддалилась від Євросоюзу

Крім цього, заступник начальника Секретаріату оборонної промисловості Туреччини Ісмаїл Демір додав, що поставки систем С-400 почнуться протягом двох років.

Нагадаємо, 26 жовтня Голова Військового комітету НАТО генерал Петер Павел заявив, що Туреччина, яка є членом НАТО, має бути готова до "необхідних наслідків", у разі купівлі російських систем ППО С-400.

Як повідомлялось, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив про наміри придбати сучасні російські зенітно-ракетні комплекси (ЗРК) С-500, які ще не надійшли на озброєння армії РФ. Також глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу зазначив, що Туреччина може відмовитися від придбання С-400, якщо Москва не погодиться на спільне виробництво цих систем.

схожі новини