Новини 19:55

США призупинила безмитне ввезення товарів з України

Зазначається, що під обмеження потрапили 155 видів товарів, зокрема деякі продукти харчової, легкої, деревообробної промисловості, машинобудування та деякі електроприлади.

Сполучені Штати Америки призупинили дію Генералізованої системи преференцій, яка давала можливість безмитно ввозити з України понад 3,5 тисячі видів товарів. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

 

Зазначається, що під обмеження потрапили 155 видів товарів, зокрема деякі продукти харчової, легкої, деревообробної промисловості, машинобудування та деякі електроприлади. Товари не можна ввозити до США з України з 26 квітня.

 

У свою чергу в Мінекономрозвитку додали, що зняття цих обмежень значною мірою залежить від ухвалення Верховною Радою проекту закону "Про організації колективного управління". Метою цього документу є встановлення в Україні ефективної та прозорої системи колективного управління майновими правами у сфері авторського права і суміжних прав.

 

Нагадаємо, 1 березня 2018-го депутати підтримали цей законопроект лише у першому читанні.

 

Як повідомлялося, Україна та Ізраїль під час сьомого раунду переговорів щодо угоди про вільну торгівлю домовились про лібералізацію ринків промислових товарів.

схожі новини