Новини 2018-07-20 12:00

У МВС назвали причину відсутності зрушень в розслідуванні вбивства Шеремета

Основною версією вбивства Шеремета залишається професійна діяльність.

Українські правоохоронці досі не мають прогресу у розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета через його російське громадянство. Про це в ефірі "112 Україна" сказав Директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко у п'ятницю, 20 липня.

 

"Потерпілий Павло Шеремет, громадянин Російської Федерації,  мав активні контакти на території Росії, країни агресора, безпосередньо, перед моментом  вчинення злочину, зокрема з колишніми представниками влади, які втекли і переховуються в Росії. Неможливість дослідити ці контакти слідчим шляхом для українського слідства суттєво ускладнює розслідування", - сказав Шевченко.

 

За його словами, основною версією вбивства Шеремета залишається професійна діяльність.

 

Нагадаємо, 20 липня  Києві відбулася акція пам’яті журналіста Павла Шеремета, якого рівно два роки тому підірвали в автомобілі керівника видання «Українська правда» Олени Притули.

 

Як повідомлялося, у грудні 2017 року Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що вбивці Шеремета все ще не встановлені. Також у поліції повідомили, що правоохоронці допитали понад три тисячі свідків у справі про вбивство журналіста.

 

Нагадаємо, Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху автомобіля. Авто належало керівнику "Української правди" Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста за ч.2 п 5 ст 115 КК України (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб).

 

У СБУ раніше назвали чотири основні версії вбивства Шеремета: професійна діяльність; ворожість у відносинах або особисті мотиви; російський слід (дестабілізація ситуації); замах на Олену Притулу.

схожі новини