Новини 2018-08-01 17:23

Напад на активістку в Херсоні. Гандзюк виписали з лікарні

Гандзюк провела в реанімації лікарні півтори доби.

Виконувача обов'язків керуючої справами Херсонської міської ради Катерину Гандзюк, яка зазнала хімічних опіків після нападу 31 липня, виписали з лікарні. Про це в середу, 1 серпня, повідомили у відділені реанімації Херсонської обласної клінічної лікарні.

 

"Так, її виписали, вона забрала речі і поїхала", – заявив лікар.

 

Так, Гандзюк провела у реанімації лікарні півтори доби.

 

Зауважимо, що виписка Гандзюк з херсонської лікарні знадобилася для того, щоб перевезти постраждалу активістку на лікування до медичного закладу у Києві.

 

Нагадаємо, 31 липня  у Херсоні невідомий облив кислотою  виконувача обов’язків керуючого справами Херсонської міської ради та відому громадську діячку Катерину Гандзюк. Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом нападу на Гандзюк, попередня правова кваліфікація – ст.296 Кримінального кодексу України "хуліганство". Крім того, поліція оприлюднили фото ймовірного нападника. Пізніше правоохоронці перекваліфікували напад на виконувача обов'язків керуючої справами Херсонської міської ради Катерину Гандзюк з "хуліганства" на "тяжкі тілесні ушкодження з метою залякування". 1 серпня стало відомо, що поліція перекваліфікувала напад на активістку з "тяжких тілесних ушкодження з метою залякування" на "замах на вбивство".

 

Згодом стало відомо, що Гандзюк перебуває в реанімаційному відділенні лікарні, її стан оцінюють як стабільно важкий. За попередньою інформацією, у неї від опіків постраждали 35% шкіри. Сильно пошкоджене ліве око, а найбільше постраждала шия.

 

1 серпня стало відомо, що громадську діячку Катерину Гандзюк перевезуть на лікування до Києва.