Новини 2018-08-16 09:39

Гандзюк вважає затриманого за підозрою у нападі на неї "випадковою людиною"

Вона каже, що в її фізичному усуненні можуть бути зацікавлені багато людей.

Член Херсонської міської ради Катерина Гандзюк, яку 31 липня облили кислотою, повідомила, що не впізнає підозрюваного Миколу Новікова, якого арештувала поліція. Про це вона розповіла "Українській правді".

 

"Я співчуваю тому бідоласі, якого затримали по моїй справі поліцейські, на 99% це випадкова людина. Я розумію, що дуже швидко треба було гасити інформаційні хвилі й це робили ціною його долі. Мої близькі, які бачили нападника, кажуть, що це не він", - каже Гандзюк.

 

"Я бачила те, що й усі в інтернеті, але я не впізнаю його (підозрюваного у нападі Миколу Новікова – ред.). Зараз мені складно тримати руку на пульсі розслідування, тому що я зосереджена на своєму здоров’ї і відновленні. У мене через день операції, від яких болісна реабілітація", - пояснює також Гандзюк.

 

Вона каже, що в її фізичному усуненні можуть бути зацікавлені багато людей.

 

"Багато кому може бути вигідно позбутися незручного чиновника, як я. Тим паче, я вибиваюся із загального ландшафту, чим дратую багатьох людей не тільки з Херсона. Але мало хто може піти на такий злочин", - вважає активістка.

 

"Тим більше в місті, де ми всі зросли разом: з кимось ходили в одну школу, з кимось виросли в одному дворі. Але навіть серед політичних опонентів такі звірства зазвичай не прийняті. Пам'ять у людей дуже довга, тому не можна бути стовідсотково впевненим, що ми взагалі говоримо про когось з Херсона", - додає вона.

 

Нагадаємо, 14 серпня у поліції заявили, що після оприлюднення фото другого підозрюваного в нападі на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк, яку 31 липня облили кислотою, ніхто не звернувся до поліції з інформацією про чоловіка.

 

31 липня  у Херсоні невідомий облив кислотою  виконувача обов’язків керуючого справами Херсонської міської ради та відому громадську діячку Катерину Гандзюк.

 

6 серпня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід для підозрюваного у замаху на вбивство Катерини Гандзюк у вигляді тримання під вартою на 60 діб.

схожі новини