Новини 15:15

Через аварію вантажного судна у Чорному морі загинуло четверо українців

Решта сім громадян України, які були на борту, доставлені в різні лікарні міста Самсун.

У понеділок, 7 січня, вантажне судно "Volgo Balt 214", на борту якого знаходилися одинадцять українців, через несприятливі погодні умови затонуло в Чорному морі біля берегів Туреччини. Унаслідок аварії чотири громадяни України загинули. Про це повідомив посол України в Туреччині Андрій Сибіга у Twitter.

 

За його словами, з 13 членів екіпажу вантажного судна "Volgo Balt 214" 11 були громадянами України. Він також зазначив, що берегова охорона оперативно прийняла необхідні заходи при катастрофі суховантажу біля берегів Самсуна.

 

"На жаль, не вдалося врятувати чотирьох наших співвітчизників. Решта сім членів екіпажу доставлені в різні лікарні міста Самсун", - повідомив Сибіга.

 

Він також додав, що постраждалих відвідав губернатор провінції, до Самсуна виїхав український консул.

 

Раніше турецькі ЗМІ повідомили про загибель двох членів екіпажу. Також повідомлялося, що на борту знаходилися два громадянина Росії та Азербайджану. Судно затонуло вранці в 80 кілометрах від Самсуна, сигнал лиха було отримано береговою охороною о 08:10.

 

Судно з панамським прапором, що вирушило з російського порту в Азовському морі, надіслало сигнал за близько 148 кілометрів від берегів турецької провінції Самсун. Берегова охорона заявила, що сигнал лиха попереджав про можливість затоплення судна. 

 

Як повідомляли,у Нігерії з піратського полону звільнили членів екіпажу захопленого корабля Pomerania Sky, на борту якого були вісім поляків, два філіппінці та українець.  

 

 

 

схожі новини