Новини 2019-03-26 11:44

На адмінкордоні з Кримом затримали двох активістів "Кримської солідарності"

Як зазначається, на допит затриманих активістів забрали через те, що у працівників прикордонної служби нібито виникли сумніви щодо достовірності документів, які засвідчують особу.

У вівторок, 26 березня, о 9.10 ранку на адміністративному кордоні з окупованим Кримом на пункті пропуску "Каланчак" затримали активістів правозахисної організації «Кримська солідарность» Ремзі Бекірова і Руслана Сулейманова. Про це повідомила дружина Бекірова Халіде, передає "Кримська солідарність" у Facebook.

 

Як зазначається, на допит затриманих активістів забрали через те, що у працівників прикордонної служби нібито виникли сумніви щодо достовірності документів, які засвідчують особу. 

 

 

 

Своєю чергою, дружина Ремзі Бекирова кілька разів дзвонила на гарячу лінію прикордонної ФСБ. За словами співробітника, із затриманими активістами Ремзі і Русланом «проводяться заходи і складаються процесуальні документи». 

 

Зазначимо, Ремзі Бекіров - постійний добровільний слухач на політичних судових процесах у Криму, стример і блогер. Руслан Сулейманов - також активіст, який відвідує судові засідання. 

 

У "Кримській солідарності" повідомляють, що у лютому 2017 року обидва були затримані біля будинку Марлена Мустафаєва, засуджені й відбували адміністративний арешт (5 діб) за, нібито, несанкціонований мітинг.

 

У березні 2017 року «Сімферопольський районний суд» дав 3 доби адмінарешту затриманому кримськотатарському активісту Ремзі Бекірову за нібито поширення екстремістських матеріалів в соцмережі. Руслан Сулейманов брав участь в одиночному пікеті на підтримку заарештованих кримських татар і також був засуджений з адміністративним штрафом у розмірі 10000 рублів.

 

Як повідомляли, в окупованому Криму у Білогірську в будинку Акіма Куртдеде відбулися обшуки, всю сім'ю вивезли в місцеве управління ФСБ. 

схожі новини