Новини 2019-03-27 11:06

У ході обшуків окупанти підкидають кримським татарам "заборонену" літературу - адвокат

Російські силовики не коментують зазначену інформацію.

Під час обшуків у будинках кримських татар в анексованому Криму російські силовики підкидають «заборонену» літературу. Про це у середу, 27 березня, повідомив кримський адвокат Еміль Курбедінов з посиланням на очевидців слідчих заходів.

 

«Родичі Тофіка (Абдулгазієва – ред.) поділилися інформацією, що (російські силовики – ред.) підкинули якусь літературу. 100% вони в цьому впевнені, тому що на місці, де її знайшли, вчора прибирали, і нічого там не було... Родичі впевнені, що ці книги підкинули», – розповів Курбедінов.

 

Він уточнив, що його не пропустили на місце обшуку. Самого Тофіка Абдулгазієва відвезли в управління ФСБ Росії в Криму.

 

Інформацію Курбедінова підтверджує громадське об'єднання «Кримська солідарність». За їхніми даними, під час обшуку в Різи Ізетова також була підкинута «заборонена» література.

 

Російські силовики не коментують цю інформацію. Як повідомлялося раніше, вони не пропускають незалежних адвокатів на місця проведення обшуків.

 

Нагадаємо, в окупованому Криму співробітники ФСБ, МВС Росії і Росгвардії проводять не менше ніж 25 обшуків у будинках підозрюваних в участі в діяльності забороненої в Росії релігійної організації «Хізб ут-Тахрір».

 

Як зазначає Людмила Денісова, більшість громадських активістів, будинки яких в окупованому Сімферополі обшукують російські силовики, відвідували українських політв'язнів Кремля та їздили на судові засідання до Ростова-на-Дону.

схожі новини