Новини 12:03

Обшуки в Криму. Кількість затриманих кримських татар зросла до 17

Журналіст Антон Нуамлюк зазначає, що цей список не остаточний і "буде оновлюватися, у міру отримання інформації про закінчення обшуків".

В окупованому Криму після обшуків російських силовиків 17 кримських татар відвезли до управління ФСБ у Сімферополі. Про це у середу, 27 березня, повідомив журналіст Антон Наумлюк у Facebook.

 

"У Криму після обшуків в управління ФСБ у Сімферополь вивезені: Шабан Умеров, Рустем Сейтхалілов, Риза Ізетов, Фархад Базаров, Джеміль Гафаров, Сейран Муртаза, Сейтвелі Сейтабдіэв,  Алім Карімов, Меджит Абдурахманов, Тофік Абдулгазієв,  Аким Бекіров, Яшар Муєдінов, Асан Яніков, Білял Аділов, Рустем Шейхалієв, Ізет Абдулаєв, Руслан Сулейманов", - написав Наумлюк.

 

Він повідомив, що цей список не остаточний і "буде оновлюватися, у міру отримання інформації про закінчення обшуків у Сімферополі, Білогірському і Червоногвардійському районах".

 

Раніше повідомлялося про 13-ох затриманих.

 

Нагадаємо, 27 березня в окупованому Криму працівники ФСБ, МВС Росії і Росгвардії проводять щонайменше 25 обшуків у будинках підозрюваних в участі в діяльності забороненої в Росії релігійної організації «Хізб ут-Тахрір».

 

Омбудсмен України Людмила Денісова заявила, що більшість громадських активістів, будинки яких в окупованому Сімферополі обшукують російські силовики, відвідували українських політв'язнів Кремля та їздили на судові засідання до Ростова-на-Дону.

 

Своєю чергою, адвокат Еміль Кубедінов повідомив, що під час обшуків у будинках кримських татар російські силовики підкидають «заборонену» літературу. 

 

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест через масові незаконні обшуки помешкань та затримання представників кримськотатарського народу, які відбулися 27 березня в окупованому Криму.

 

схожі новини