Новини 13:32

Російська сторона зірвала засідання ТКГ у Мінську - Геращенко

Росія вчергове відмовилася обговорювати питання звільнення заручників і політв‘язнів до виборів.

У середу, 10 квітня, представники Російської Федерації у Тристоронній контактній групі у Мінську зірвали засідання гуманітарної та економічної підгруп. Про це повідомила перша віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко у Facebook.

 

"Представники РФ відмовляються від роботи в тристоронньому форматі з ОБСЄ, шантажують Україну вимогою "прямого діалогу з ОРДіЛО", й чекають результатів виборів в Україні, захоплено ловлячи сигнали опонентів президента Порошенка про "автономії", поїздки "майбутнього нового президента" в окупований РФ Донецьк і Луганські і іншу прокремлівську маячню", - зазначила Геращенко.

 

Крім того, Росія вчергове відмовилася обговорювати питання звільнення заручників і політв‘язнів до виборів.

 

Як повідомлялося, під час попереднього засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську, яке відбувалось у середу, 27 березня, Росія також категорично відмовилася обговорювати питання обміну засуджених росіян на українських політв'язнів Кремля. На думку Ірини Геращенко, російська делегація одержала розпорядження блокувати будь-які консенсуси і в гуманітарних питаннях, і в питаннях безпеки.

схожі новини