Новини 2019-04-24 16:39

Спрощена видача російських паспортів в ОРДЛО. Україна звернулася до Радбезу ООН через указ Путіна

Зазначається, що такий крок суперечить Мінським домовленостям.

Україна звернулася до Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй у зв’язку з указом президента Росії Владіміра Путіна про спрощену процедуру надання російського громадянства жителям так званих "Донецької та Луганської народних республік". Про це повідомив постійний представник України при організації Володимир Єльченко у Twitter.

 

"За дорученням Порошенка вже звернулися до Ради Безпеки ООН. Цей зухвалий крок суперечить схваленим Радою Безпеки Мінським домовленостям!", - наголосив він.

 

 

 

 

Нагадаємо, 24 квітня у Росії спростили процедуру надання російського громадянства жителям так званих "Донецької та Луганської народних республік". "Встановити, що особи, які постійно проживають на території окремих районів Донецької та Луганської областей України, мають право звернутися із заявою про приймання в громадянство Росії у спрощеному порядку", - йдеться в указі Путіна. Заяву про отримання громадянства РФ мають розглядати впродовж трьох місяців після подачі документів.

 

Як повідомлялося, так зване "керівництво" самопроголошених Донецької та Луганської "народних республік" заявило про поетапну видачу російських паспортів.

схожі новини