Новини 2019-12-12 19:23

Україна підписала оновлену редакцію Дорожньої карти Україна-НАТО

Документ стосується оборонно-технічного співробітництва.

Україна підписала оновлену редакцію дорожньої карти Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва. Про це у четвер, 12 грудня, повідомила прес-служба Ради національної безпеки і оборони України.

 

Зазначається, що документ було підписано у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі на 28-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО).

 

"Під час заходу учасники розглянули результати співпраці з НАТО у 2019 році у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу та визначили пріоритетні завдання на 2020 рік. За підсумками засідання Сторони підписали оновлену редакцію Дорожньої карти Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва", - йдеться в повідомленні.

 

Сторони також розглянули практичні аспекти співробітництва у рамках програм і проектів Агенції НАТО з підтримки та постачання, Агенції НАТО зі зв'язку та інформації, а також груп Конференції національних директорів з озброєння.

 

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський пообіцяв зробити все необхідне для практичного наближення Збройних Сил України до стандартів НАТО.