Новини 2020-01-16 12:00

Гончарук відповів на скандал з аудіозаписом

Раніше в мережі було оприлюднено прослушку нібито з наради прем’єра, де той себе називає «профаном в економіці».

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відреагував на оприлюднені в мережі аудіозаписи нібито зі своєї наради, де йшлося про курс гривні та економічні питання. Про це йдеться на сторінці Гончарука у Facebook у четвер, 16 січня.

 

«Із самого початку проти команди Президента й Уряду працюють багато людей, яким хотілось, щоб нам нічого не вдалося. Щоб Україні не вдалося. Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати!», - написав він.

 

За його словами, зміцнився обмінний курс та збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які становлять 25 млрд доларів. Приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до 2,5 мільярдів доларів. Різко знизилась інфляція до 4,1%.

 

«Якщо це не гарні новини для країни, то я повний «профан» в економіці», - сказав він.

 

Нагадаємо, раніше у ЗМІ почало ширитися повідомлення, що Гончарук начебто написав заяву про звільнення. Інформація про це з’явилася в Telegram-каналі «Легітимний», автор якого посилається на джерело в Офісі президента.

 

Також, було опубліковано прослушку начебто з наради Гончарука. В опублікованих записах голоси схожі на голоси Гончарука, заступниці голови Нацбанку Катерини Рожкової та міністерки фінансів Оксани Маркарової про курс гривні та економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським. На аудіозаписі людина з голосом, схожим на Гончарука, говорить про те, що у президента дуже примітивне розуміння економічних процесів, та що сам Гончарук «повний профан в економіці».

 

Згодом у Кабміні заперечили інформацію про нібито відставку Гончарука. Також в уряді повідомили, що не мають інформації щодо справжності жодного запису.