Новини 2020-01-17 09:36

Гончарук подав у відставку

Заява вже передана Володимиру Зеленському.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук подав у відставку. Про це у п’ятницю, 17 січня, йдеться на його сторінці у Facebook.

 

 

«Я прийшов на посаду — виконувати програму президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в парламент», - йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається на сторінці Офісу президента у Facebook, президент Володимир Зеленський вже отримав прохання про відставку. Про результати розгляду ОП повідомить окремо.

 

Нагадаємо, кількома днями раніше у мережі  було опубліковано прослушку начебто з наради Гончарука, де йшлося про курс гривні та економічні питання. В опублікованих записах голоси схожі на голоси Гончарука, заступниці голови Нацбанку Катерини Рожкової та міністерки фінансів Оксани Маркарової про курс гривні та економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським. На аудіозаписі людина з голосом, схожим на Гончарука, говорить про те, що у президента дуже примітивне розуміння економічних процесів, та що сам Гончарук «повний профан в економіці».

 

Згодом у Кабміні повідомили, що не мають інформації щодо справжності жодного запису. Гончарук відреагував на оприлюднені в мережі аудіозаписи, зазначивши, що «із самого початку проти команди президента й уряду працюють багато людей, яким хотілось, щоб нам нічого не вдалося». 

 

В УДО повідомили, що інформація про прослуховування не є правдивою.