Новини 2012-02-14 00:20

У США нова соціальна мережа обігнала Google+ і Twitter

Pinterest - нова соціальна мережа, змогла обійти Google+, Twitter та LinkedIn за кількістю часу, який користувачі проводять на сайті.
Новий сайт поступився лише блог-платформі Tumblr та соцмережі Facebook, проте обігнала решту потужних конкурентів.
Зростання популярності Pinterest за останні півроку стало справжнім відкриттям. Соціальна мережа дозволяє користувачам ділитися цікавим контентом, прикріплюючи його (to pin) в одну з обраних рубрик. Головна сторінка сайту, таким чином, показує найпопулярніший візуальний чи текстовий контент з усього інтернету:
 
Зареєструватися в Pinterest можна, використовуючи свій Facebook-екаунт: timeline-додаток нової соціалки автоматично показуватиме вашим друзям, що саме ви прикріпили на сайті. Зростання Facebook-додатку Pinterest також було блискавичним: лише за січень кількість його користувачів зросла з 5,5 млн до 9 млн.
 
Місячна аудиторія Pinterest в США минулого місяця сягнула 10 млн відвідувачів, за що сервіс уже назвали найбільш швидкозростаючим в історії.
 
Нагадаємо, що США може включити Україну в список країн, де порушення авторських прав носять системний характер. Імідж України серед правовласників знизився і після останнього скандалу із закриттям файлообміннику Ex.ua, який через тиждень знову запрацював. Окрім того, на серверах МВС було знайдено піратські копії Windows, що також спричинило гучний скандал.

схожі новини