Новини 2012-06-29 10:09

У країнах Балтії відбуваються міжнародні навчання НАТО

Активна фаза міжнародних штабних навчань НАТО Baltic Host 2012 почалася в Естонії, Латвії та Литві 28 червня. Це повідомив Головний штаб Сил оборони Естонії.

Baltic Host стануть третіми за останній місяць навчаннями в країнах Балтії. Раніше тут відбулися сухопутні навчання Saber Strike і військово-морські навчання Baltops, в яких взяли участь більше 2 тисяч осіб.

Baltic Host 2012-це штабні навчання, мета яких полягає в удосконаленні співробітництва між військовими і цивільними органами під час операцій з прийому збройних сил союзників по НАТО.

У них беруть участь понад 300 військових і цивільних осіб з Естонії, Латвії, Литви, США, Німеччини, Голландії, Франції та Польщі. Навчання пройдуть в Тарту, Ризі та литовському місті Неменчіне.

Навчання перевірять готовність до прийому союзників, тестуючи як міжнародні штаби, так і партнерів всередині держави на рівні підприємств.

У ході навчань буде відпрацьовуватися співпраця оборонних галузей і цивільних структур. У прийнятті сил союзників поряд з оборонною галуззю беруть участь багато цивільні структури та приватні організації. Перевіряються також правові акти та договори, що стосуються міжнародного співробітництва.

Крім військовослужбовців в маневрах з естонської сторони також беруть участь поліція, прикордонники, рятувальники, представники Міністерства соціальних справ, департаменту здоров'я та Талліннського аеропорту. Навчання завершаться 2 липня.

Читайте також: НАТО: колективна безпека чи непотрібність

   

схожі новини