Новини 2012-08-28 19:03

Литвин не бачить підстав повертатись до заяви про відставку Томенка

Голова Верховної Ради Володимир Литвин не бачить підстав розглядати заяву про відставку свого заступника Миколи Томенка і впевнений, що охочих посісти його місце не буде. Про це він сказав на брифінгу у вівторок, 28 серпня, відповідаючи на питання, чи буде звільнений Томенко до завершення роботи парламенту цього скликання.

"Я не бачу підстав повертатися до цього питання, а тим більше я не думаю, що з'являться охочі бути заступником голови Верховної Ради на 2 місяці, які залишилися до завершення роботи Верховної Ради цієї каденції", - сказав Литвин

Як відомо, у понеділок, 27 серпня Томенка заявив, що не буде відкликати свою заяву про відставку з поста віце-спікера.

4 липня, після прийняття Верховною Радою законопроекту "Про основи державної мовної політики", голова парламенту Литвин і його заступник Микола Томенко написали заяви про відставку.

6 липня парламент відмовився розглядати заяви Литвина та Томенка про відставку. В свою чергу Микола Томенко наполягав на підтримці парламентом його заяви про звільнення.

Також Томенко заявляв, що на його заяву про відставку і аналогічну заяву спікера Володимира Литвина не поширюються будь-які терміни, визначені трудовим законодавством, і їх можна звільнити тільки за рішенням Верховної Ради.

На позачерговому засіданні 30 липня депутати також відмовилися приймати відставку спікера парламенту. Питання відставки Томенка тоді не розглядався.

Верховна Рада може повернутися до розгляду питання про відставку віце-спікера, за його наполяганням, у вересні, повідомив тоді лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

схожі новини