Новини 2012-09-03 12:03

Литвин закликав депутатів утриматися від передвиборчого популізму на відкритті сесії Ради

Голова Верховної Ради Володимир Литвин закликає парламентські фракції в ході церемонії відкриття чергової 11 сесії обмежитися виступами тільки щодо планів роботи на сесії. Про це він сказав на погоджувальній раді Ради.

"Я думаю, що довгих вступних доповідей... не будемо виголошувати, тому що будь-які виступи, будь-які оцінки і пропозиції будуть розглядатися як передвиборні рухи. Я думаю, що цього не потрібно робити. Тільки проінформувати і Верховну Раду України, і суспільство, і людей, які плани нашої роботи, і не більше того", - сказав він.

Крім того, спікер зазначив, що парламент повинен у вівторок, 4 вересня, розглянути і затвердити календарний план наступної сесії й визначити перелік законопроектів, які необхідно прийняти.

Він попросив фракції проаналізувати проект календарного плану і внести свої пропозиції.

Як повідомлялось, раніше Литвин заявив, що вважає пріоритетним питанням на наступній, 11-й сесії парламенту розгляд і прийняття державного бюджету на 2013 рік.

Литвин також прогнозує, що на 11-й сесії парламенту депутати продовжать боротьбу навколо закону "Про засади державної мовної політики".

Нагадаємо, експерти прогнозують, що новий політичний сезон у Верховній Раді буде досить активним. Депутати можуть розглянути ряд важливих законопроектів, серед яких бюджет, закон про мови, ГТС та інші. Але в основному депутати використовуватимуть сесію для безкоштовної передвиборчої агітації