За понад рік свого президентства Володимир Зеленський так і не навчився ефективно комунікувати зі світом.
Як змінилася економіка України за час між великими економічними кризами 2008–2009 та 2020 років
Як Україні налагодити вигідну економічну співпрацю з Китаєм
Протистояння в Білорусі залишається історією з відкритим фіналом. Зустріч Аляксандра Лукашенки з Владіміром Путіним — лише окрема і, схоже, далеко не найважливіша подія в драматичних часах, у які вступила країна.
Тиждень обговорив з послом України в Білорусі перспективи нових президентських виборів у цій країні, вплив білоруських протестів на переговори за «нормандським форматом» та масштаби російського впливу на Мінськ.
Як сприймають Україну білоруський режим і громадяни республіки
Як Росія повторює український сценарій гібридної агресії проти Білорусі
Чи зможуть власники зруйнованих під час війни будинків отримати компенсацію від держави
Школи, тести, будинки людей похилого віку — після шести місяців коронавірусної кризи стає зрозуміло, що зараз відповідальні особи ухвалювали б інші рішення
Чи зуміють громадські рухи екскандидатів у президенти Польщі розворушити польську опозицію
Щодня українські медіа публікують новини про кількість нових інфікованих коронавірусною інфекцією, про госпіталізації та смерті.
Як українці брали участь у виборах під час Другої Речі Посполитої
Про простоту й мінімалізм, які дають кіно змогу залишатися частиною мистецтва, про сучасні сербські стрічки, а також про шляхи оздоровлення сучасного кінематографа з Тижнем поспілкувався гість цьогорічного кінофестивалю «Молодість», сербський кінорежисер Марко Джорджевич.
Григорій Гришкан знявся в повнометражному художньому фільмі. Здавалося б, у цьому немає жодної сенсації, якщо не знати, що він не є професійним актором. Але якщо й це не вражає, то варто додати: у Григорія дитячий церебральний параліч, а фільм став першою в Україні стрічкою, у якій головну роль зіграла людина з інвалідністю.