Новини 2014-02-10 14:22

Глава МЗС Німеччини: народ України не погодиться на підозрілі компроміси

ЄС працюватиме, використовуючи свої можливості, аби знайти політичне рішення кризи в Україні, яке включає також серйозне обговорення змін до конституції. Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр перед зустріччю Ради міністрів закордонних справ ЄС, яка відбувається у цей час у Брюсселі.

„Бажаного прогресу в переговорах між опозицією та представниками пПрезидента України не відбулося. Всупереч надії, яку ми могли мати минулого тижня, що після невеликого зближення, яке надав закон про амністію, прогресу у минулі вихідні досягнути не вдалося», - заявив політик.

«Мітинги на вихідних показали, що народ України не задовольнять підозрілі компроміси. Мітинги  також показали, що затягування часу, чим знову намагається займатися Янукович, не є перспективою для політичного рішення», – наголосив Штайнмайєр.  

За словами міністра, ЄС і надалі працюватиме, використовуючи свої можливості, над пошуком політичного виходу з кризи в Україні,  який «включає в себе в даний час і на наступному етапі серйозне обговорення конституційних змін». 

схожі новини