Новини 2014-06-07 18:07

Сікорський: Росія зрозуміє, що вона більше пов’язана зі світовою економікою, ніж Північна Корея чи Куба

Потрібно робити все, що в інтересах Заходу, але в той же час зменшує його залежність від Росії. Тим часом РФ зрозуміє, що вона набагато більше пов’язана із світовою економікою, ніж Північна Корея чи Куба. Таку думку під час Світового Форуму у Вроцлаві (Wroclaw Global Forum) висловив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.

За його словами, Путін своєю брехнею про військових без шевронів в Криму повністю змінив ставлення до себе з боку світових лідерів.

«Путін скористався тим, що демократії зазвичай дуже повільні», - вважає Сікорський.

«Ми зробили дуже мало, надто пізно на кожному етапі, щоб вплинути на розрахунки іншої сторони. Але я думаю, що Росія зрозуміє, що вона набагато більше пов’язана із світовою економікою, ніж Північна Корея чи Куба», - заявив Сікорський.

Тому, на його думку, потрібно робити все, що в інтересах Заходу, але в той же час зменшує його залежність від Росії. До таких пунктів належить зменшення цін на енергоносії та розвиток енергетичного проекту, який запропонував прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск.

Як відомо, раніше ЄС, США і ряд країн-партнерів ввели проти Росії санкції у зв`язку з незаконним приєднанням Криму. Зокрема, у список санкцій ЄС вже потрапили 83 громадянина Росії та України, а також дві компанії.

 

 

схожі новини