Новини 11:50

У Києві оголосили переможців другого Національного оборонного хакатону

Даний захід спрямований на покращення взаємодії між силовими структурами в контексті розробки програмних продуктів для вирішення актуальних оборонно-безпекових питань.

У Києві 31 травня завершився другий Національний оборонний хакатон, на якому упродовж тижня представники сектору безпеки та оборони працювали над пошуком інноваційних рішень для покращення взаємодії між складовими сектору. Свій підхід для вирішення обраної задачі з моделювання, кодування або комбінованого типу учасники презентували в останній день змагань. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

 

 

"Цьогорічний Хакатон пройшов з великим успіхом. Команди мали лише три завдання, ми побачили велике розмаїття в підходах до їхнього рішення та в кінцевих результатах. Одна з особливостей заходу, що тут зустрічаються представники багатьох ланок сектору безпеки і оборони — говорять один з одним, навчаються один в одного, а в результаті ламають існуючі бар’єри та вчаться співпрацювати,— сказав голова відділу частот та СЗ інфраструктури Штабу ЗС штаб-квартири НАТО Герард Елзінга.

 

 

 

Переможцями змагання з моделювання стала команда Повітряних Сил ЗС України. Друге та третє місце посіли команди Служби безпеки України та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

 

У змаганнях з програмування кращими стали команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, друге місце посіла команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, а третє – команда Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 

Перше місце у комбінованому змаганні зайняла команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.