Новини 13:57

Кінотеатр «Київ» заявив про рейдерське захоплення

На одного з працівників кінотеатру напала муніципальна варта.

Працівники кінотеатру «Київ» заявили про рейдерське захоплення приміщення культурної установи - працівники муніципальної варти заблокували вхід у кінотеатр та не пускають працівників всередину, а муніципальна варта змінила усі замки.

 

У кінотеатрі такі події називають називають рейдерським захопленням. Один з працівників - кінематографіст Микола Базаркін - намагався потрапити в середину будівлі, але його скрутили.

 

 

 

 

У департаменту комунальної власності Києва заявили, що культурний центр «кінотеатр «Київ» попередили про припинення оренди приміщення. Про проведення інвентаризації 7 червня департамент центр не попереджав.

 

Культурний центр наголошує, що це — рейдерське захоплення.

 

«Ми досі є балансоутримувачами, оскільки договір про передачу приміщення на баланс департаменту не підписували», — сказав представник центру.

 

«Ми діємо на підставі наказу департаменту комунальної власності, проводимо інвентаризацію майна. Нам передали приміщення на баланс. Муніципальну охорону надало КМДА», — сказала представниця підприємства.

 

Представник Київської міської державної адміністрації коментувати ситуацію відмовився.

 

Нагадаємо, на початку 2019 року влада міста відмовилася продовжувати оренду кінотеатру ТОВ «КЦ «Кінотеатр Київ».

 

У квітні у Київміськадміністрації провели конкурс, переможцем якого стала компанія «Сінема Центр». Ціна оренди на місяць визначена у розмірі 2 млн грн.

 

Водночас у кінотетрі не визнали результатів конкурсу.

 

Чергове засідання суду в цій справі відбудеться 18 червня. 

 

Як повідомлялося, 2017 року у Києві знесли кінотеатр «Нивки» заради будівництва ТРЦ.