Новини 13:49

Луценко повідомив про затримання екс-керівника так званої "ЦВК ДНР"

Роману Лягіну інкримінують державну зраду.

Генеральний прокурор Юрій Луценко у п'ятницю, 14 червня, заявив про затримання Романа Лягіна - колишнього керівника так званої "Центральної виборчої комісії "Донецької народної республіки". Про це генпрокурор написав у Facebook.

 

За словами Луценка, Лягіну інкримінують державну зраду.

 

 

 

"ГПУ та СБУ затримали керівника "Центральної виборчої комісії ДНР", який у травні 2014 року організовував та проводив так званий референдум ДНР. Громадянину Лягіну інкримінується державна зрада. На все приходить час розплати", - написав генпрокурор.

 

Зауважимо, у березні 2019 з'явилася інформація про те, що Лягін виїхав на підконтрольну Україні територію за програмою Служби безпеки України "Повернись додому", яка звільняє учасників незаконних формувань від кримінальної відповідальності. У самій СБУ цю інформацію офіційно не підтверджували.

 

Крім того, в травні 2014 року Євросоюз опублікував список осіб, проти яких введені санкції за загрози територіальній цілісності України. Серед них значився і Роман Лягін.

 

Як повідомлялося, Служба безпеки України припинила у Луганській області діяльність пропагандистського підрозділу російських спецслужб, який провадив антиукраїнську роботу і збирав військову й соціально-політичну інформацію.

 

 

схожі новини