Новини 16:09

Суд відмовився заочно заарештовувати екс-главу НКРЕКП

Мова йде про Дмитра Вовка.

Солом'янський районний суд міста Києва відмовився заочно заарештовувати колишнього главу НКРЕКП Дмитра Вовка, причетному до введення так званої формули "Роттердам+". Про це повідомляє "Слово і діло".

 

Повідомляється, що таке рішення було прийнято сьогодні, 20 серпня, слідчим суддею Оленою Куровой.

 

Зокрема, на засіданні прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталій Пономаренко просив суд розглядати клопотання відсутність у підозрюваного. Він повідомив, що за даними Державної прикордонної служби України, Вовк 30 квітня виїхав в Брюссель і не повертався.

 

До того ж за словами прокурора, постанова про міжнародний розшук екс-голови Національної комісії направлено в Інтерпол. Як зазначив прокурор, існують ризики перешкоджання слідства з боку Вовка, зокрема, укриття від слідства. У зв'язку з цим, він просив суд взяти екс-главу НКРЕКП під заочну варту.

 

Водночас, адвокат підозрюваного Одинець Ірина зазначила, що її клієнт не ховається і знаходиться на навчанні в Гарварді. Також вона подала в суд клопотання про відсутність у Вовка статусу підозрюваного.

 

Вивчивши клопотання, суддя відмовила у задоволенні.

 

Як повідомлялось, 8 серпня детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили шістьом особам, причетним до запровадження так званої формули "Роттердам+", про підозру у вчиненні дій, в результаті яких споживачам електроенергії завдано 18,87 млрд грн збитків.