Новини 2019-08-26 16:04

Разумков назвав чотири комітети, керівництво в яких можуть віддати майбутній опозиції

Водночас керівник "Слуги народу" відмовився назвати кандидатури, яким пропонується очолити комітети.

Майбутнім опозиційним фракціям пропонують очолити комітети з питань прав людини та деокупації тимчасово окупованих територій, свободи слова, молоді та спорту, євроінтеграції та комісію з питань ветеранів. Про це у понеділок, 26 серпня, повідомив лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков.

 

"Важко сказати: опозиція чи не опозиція - іншим політичним силам. Я сподіваюся, що робота в парламенті буде спрямована не на політичну позицію або опозицію, а на розвиток нашої держави. Те, що ми пропонуємо як керівні посади в комітетах, то ми пропонуємо: з питань прав людини та деокупації тимчасово окупованих територій, свободи слова, молоді та спорту, євроінтеграції та комісію з питань ветеранів", - сказав Разумков.

 

Водночас керівник "Слуги народу" відмовився назвати кандидатури, яким пропонується очолити комітети, пославшись на те, що наразі немає консолідованого рішення з цього питання.

 

Разумков підтвердив, що не вдалося ухвалити остаточного рішення щодо складу парламентських комітетів, оскільки ще не всі політичні сили подали свої кандидатури.

 

"Я думаю, що до вечора ми вже отримаємо всі пропозиції стосовно керівного складу в комітетах і до ранку вийдемо з консолідованою позицією", - сказав він.

 

Раніше голова партії "Європейська солідарність" Артур Герасимов повідомив, що депутатська підгрупа проголосувала за створення у Верховній Раді дев'ятого скликання комісії з питань ветеранів. Очолюватиме комісію представник "ЄС" Яна Зінкевич.