Новини 2019-10-09 12:43

Міністр оборони виключив можливість амністії бойовикам на Донбасі

Андрій Загороднюк додав, що Мінські угоди підписувалися у 2014 під пресингом, однак зараз може бути запропоноване інше бачення, що буде погоджене з міжнародними партнерами.

Міністр оборони Андрій Загороднюк наголосив, що бойовики, які воюють на Донбасі проти України, не можуть розраховувати на амністію. Про це міністр повідомив у середу, 9 жовтня, під час зустрічі "Діалоги про Україну" в Житомирі.

 

"Ми не розглядаємо питання щодо якогось особливого поблажливого cтавлення до злочинців, терористів. Наразі позиція тих членів уряду, які працюють над можливими варіантами (врегулювання ситуації на Донбасі – ред. ) є такою, що вони абсолютно не розглядають питання щодо амністії злочинців", - каже Загороднюк.


Він додав, що Мінські угоди підписувалися у 2014 під дуже серйозним пресингом. Зараз ситуація змінилася, і може бути запропоноване інше бачення, що буде погоджене з міжнародними партнерами.

 

"У жодному сценарії ніхто не бачить амністії терористам та злочинцям, які воювали проти наших і особливо тих, хто вчинили злочини", - підкреслив міністр.

 

Як повідомлялося, у вівторок, 8 жовтня, посольство Німеччини в Україні пояснило так звану "формулу Штайнмайєра".