Новини 2019-11-19 11:49

Зеленський заявив, що Тимошенко приносила списки "своїх людей" на "солодкі" місця

Так президент відреагував на те, що лідерка "Батьківщини" пообіцяла піти в опозицію.

Президент Володимир Зеленський заявив, що лідерка партії "Батьківщина" намагалася домовитися з партією "Слуга народу" про те, щоб "її людей" призначили на "солодкі" посади. Натомість вона обіцяла, що її політсила упродовж року голосуватиме за всі законопроекти разом зі "Слугою народу". Про це лідер держави написав у Facebook

 

"Вчора подивився "Свободу слова" на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які "принесуть інвестиції". Хотів би, щоб усі ми були чесними до кінця. Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на "солодкі" місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі "Слугою народу" у Верховній Раді. Звісно, ми відмовили. Адже епоха договірняків скінчилася назавжди", -  додав він. 

 

Так Зеленський відреагував на заяву Тимошенко про те, що її фракція йде в опозицію

 

"Є дуже давня українська традиція. Раз на 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до чинного президента, імітуючи турботу про народ", - заявив президент. 

 

Нагадаємо, 13 листопада, після ухвалення в першому читанні законопроекту про створення ринку землі, Тимошенко заявила, що фракція "Батьківщина" переходить в опозицію до влади.

 

схожі новини