Новини 16:26

Зеленський призначив нового голову Хмельницької ОДА

Мова йде про Дмитра Габінета.

У четвер, 21 листопада, президент Володимир Зеленський призначив головою Хмельницької облдержадміністрації Дмитра Габінета. Про це свідчить указ президента №864 на сайті глави держави.

 

«Призначити Габінета Дмитра Анатолійовича головою Хмельницької обласної державної адміністрації», - ідеться в повідомленні.

 

Як ідеться на сайті президента, Дмитро Габінет народився 1983 року у Хмельницькому. Закінчив Хмельницький університет управління та права за спеціальністю «Правознавство». Кандидат юридичних наук. У 2015-2016 роках навчався в Університеті імені Адама Міцкевича (Польща). Тривалий час Габінет викладав на кафедрі теорії та історії держави і права у Хмельницькому університеті управління та права. У 2018-му очолив кафедру права Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.

 

Як повідомляє Liga.net, Габінет був також помічником-консультантом нардепа Миколи Стефанчука.

 

Нагадаємо, 8 листопада обласну раду Дінпропетровщини очолив Святослав Олійник. У 2014-2015 роках він обіймав посаду заступника голови Дніпропетровської ОДА, тоді очолюваної олігархом Ігорем Коломойським.

схожі новини