Новини 2019-12-11 10:21

Трамп застеріг Лаврова від спроб РФ втручатися у вибори США. В Росії заперечують

Американський президент провів зустріч із главою російського МЗС.

У Білому домі заявили, що президент США Дональд Трамп під час зустрічі застеріг голову російського Міністерства закордонних справ Сєргєя Лаврова від спроб Росії втручатися у вибори в США у 2020 році. Про це повідомляє DW

 

Сам Трамп написав у Twitter, що він "провів дуже хорошу зустріч з міністром закордонних справ Лавровим та представниками Росії".

 

За словами президента США, "обговорювалося багато питань, включно з торгівлею, Іраном, Північною Кореєю, Договором про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, контролем над ядерною зброєю та втручанням у вибори". Трамп додав, що чекає на продовження "нашого діалогу найближчим часом".

 

Держсекретар Майк Помпео на зустрічі з Лавровим також наголосив, що втручання РФ у внутрішні справи США було б "неприйнятним". Помпео попередив, що якщо Росія чи будь-яка інша країна підриватиме "демократичні процеси" в США, то уряд країни вдасться до контрзаходів.

 

 Лавров, у свою чергою, заперечує, що під час їхньої зустрічі президент США закликав Росію не втручатися в американські вибори. "Ви знаєте, ми вибори взагалі не обговорювали", - сказав Лавров на пресконференції за підсумками зустрічі з Трампом. 

 

Нагадаємо, 3 грудня заступник держсекретаря США Девід Гейл підтвердив, що не існує доказів втручання України в американські президентські вибори.

схожі новини