Новини 2019-12-17 12:08

Україна та Азербайджан підписали угоду щодо регулювання умов ведення бізнесу

Договір ухвалили міністри закордонних справ Вадим Пристайко та Ельмар Мамед’яров.

У вівторок, 17 грудня, у Баку Україна та Азербайджан підписали низку двосторонніх документів. Про це повідомляється на сайті глави держави.

 

Зокрема, мова йде про угоду про співробітництво у сфері регулювання умов ведення бізнесу між Державною регуляторною службою України й Міністерством економіки Азербайджанської Республіки. Її підписали міністр закордонних справ України Вадим Пристайко та його азербайджанський колега Ельмар Мамед’яров.

 

Крім того, вони підписали угоду між Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Спеціальною службою державної охорони Азербайджанської Республіки про організацію лінії міждержавного урядового зв'язку між Києвом та Баку.

 

Також, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Азербайджанській Республіці Владислав Каневський та Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Азер Худієв підписали протокол про наміри між містом Одеса та містом Гяднжа. Окрім того, вони підписали договір між містом Трускавець та містом Губа про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво.

 

Зауважимо, від 16 грудня президент Володимир Зеленський здійснює офіційний візит до Азербайджана.

 

Нагадаємо, 7 грудня прем’єр-міністр Олексій Гончарук анонсував оновлення угоди про Асоціацію з ЄС.

схожі новини