Новини 2020-01-13 14:58

Поліція не озвучує версій щодо мотиву вбивства Окуєвої

Водночас повідомляється, що злочин скоєно на замовлення.

Поліція не озвучує версії щодо мотиву вбивства добровольця АТО Аміни Окуєвої. Про це під час брифінгу повідомив керівник ГУ Нацполіції в Київській області Андрій Нєбітов, передає УНІАН у понеділок, 13 січня.

 

Він зазначив, що вбивство було скоєно на замовлення. Щодо замовників та їхньої мотивації в Нацполіції поки не хочуть розголошувати версії. Натомість заявляють, що це може зашкодити слідству.

 

«Вони були не знайомі (Окуєва та її вбивця – Ред.), тому ми вважаємо, що цей злочин скоєно на замовлення, і зараз слідство вивчає діяльність цієї злочинної групи не лише в межах України, а й зокрема в країнах ЄС. І я сподіваюсь, що за допомогою західних партнерів ми отримаємо більше інформації - хто був замовником, як передавались кошти», - наголосив Нєбітов, зазначивши, що замовники могли зустрічатись з виконавцями у країнах ЄС.

 

«Більш детально я не говоритиму, щоб не були знищені можливі речові докази, які дозволять нам встановити мотив злочину та замовників. У нас є версії щодо мотиву», - додав Нєбітов.

 

Водночас, слідство виключає те, що Окуєву могли вбити за її власні та борги її чоловіка Адама Осмаєва.

 

«Зараз у слідства такої інформації немає. Ми вивчали спосіб життя і бачили, що ці люди не мали великих статків. Тому говорити про це зараз немає підстав», - сказав Нєбітов.

 

Нагадаємо, 30 жовтня 2017 року невідомі обстріляли автівку Окуєвої та Осмаєва на залізничному переїзді «Глеваха» у Київській області. Окуєва загинула, Осмаєв отримав поранення в ногу. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство». 

 

12 січня 2019 року оперативники затримали організатора вбивства Окуєвої. ДНК затриманого збіглось із ДНК на залишеній на місці вбивства Окуєвої зброї.

схожі новини