Новини 2020-02-21 10:23

Голова СКУ: Україна мусить обов’язково стати членом НАТО

Україна точно не має бути нейтральною державою, бо за таких умов Росія зможе маніпулювати нею як забажає.

Україна мусить обов’язково стати членом НАТО. Хоча це реально забере певний час, Україна повинна бути готовою і прагнути до вступу до Альянсу. Про це в інтерв’ю Тижню повідомив голова Світового конгресу українців (СКУ) Павло Ґрод.

 

«Україна мусить обов’язково стати членом НАТО. Це станеться — не завтра й, можливо, навіть не за рік, але Україна повинна бути готовою. Це реально забере певний час, але Україна мусить до цього прагнути. Таке прагнення до членства в НАТО допоможе й реформувати військову структуру в Україні, модернізувати військо, а також позбутися радянського минулого. Я думаю, що нинішня влада так само бажає членства в НАТО, вони тільки не наголошують на цьому, як це робила попередня влада. На цьому шляху маємо загрози, зокрема позицію Угорщини. Ми як діаспора стараємося знайти спосіб змінити цю ситуацію», — сказав він.

 

Ґрод зауважив, що Світовий конгрес українців чітко й однозначно підтримує курс України на членство в Європейському Союзі та в НАТО.

 

«Україна точно не мусить бути нейтральною державою, як дехто закликає. Бо за таких умов Росія зможе маніпулювати Україною як забажає», — додав голова СКР.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини