Новини 2020-02-21 15:40

Пірати взяли в полон українця біля берегів Нігерії – МЗС

Посольство України в Греції повідомляє про піратський напад на судно Alpine Penelope.

У четвер, 20 лютого, внаслідок піратського нападу на судно Alpine Penelope біля Нігерії було захоплено десятьох членів екіпажу, один з них - українець. Про це повідомив директор Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Сергій Погорельцев «Укрінформу».

 

«Посольство України в Греції повідомляє про піратський напад на судно Alpine Penelope (прапор Ліберії), що стався на світанку 20 лютого поблизу берегів Нігерії. В результаті нападу захоплено та вивезено у невідомому напрямі 10 членів екіпажу судна, серед яких один громадянин України», - сказав Погорельцев.

 

Він зазначив, що компанія-судновласник створила оперативну групу з визволення членів екіпажу. Переговорами будуть займатися професійні «перемовники».

 

«Посольство України в Греції підтримує зв’язок з компанією-судновласником. З родичами українського моряка встановлено контакт», - повідомив Погорельцев, додавши, що справа перебуває на контролі Посольства України в Греції та Департаменту консульської служби МЗС.

 

Нагадаємо, 30 березня минулого року біля узбережжя Камеруну група нігерійських піратів взяла у заручники членів екіпажу контейнеровоза Contship Oak, серед яких були громадяни України.