Новини 2020-02-21 15:53

Скалецька запевнила, що перебуває на карантині в Нових Санжарах

Міністерка запевнила, що всі, хто перебуває у зоні обсервації, почувають себе добре, без ознак ГРВІ.

Міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька запевнила, що перебуває в зоні обсервації в Нових Санжарах. Про це 21 лютого вона повідомила у Facebook.

 

“Отже, я нарешті знаходжусь у приміщенні, в якому проведу найближчі два тижні. Хотіла, щоб мене заселили в звичайній кімнаті, але з урахуванням необхідності працювати і проводити постійні наради скайпом і телефоном мені виділили окреме робоче приміщення”, —  написала міністерка.

 

 

Вона зазначила, що разом із представниками всіх залучених міністерств і відомств перевіряла умови розміщення людей в Нових Санжарах, забезпечення їх необхідними речами, дотримання санітарних та безпекових норм. 

 

Вона додала, що в медцентрі узгодили умови її перебування та запустили в зону обсервації. Також вона спілкувалася з епікажем літака.

 

Міністерка зазначила, що на даний час всі, хто перебувають у зоні обсервації, почуваються добре. Людей регулярно обстежують, ознак ГРВІ не виявлено. Харчування тричі на день, його забезпечує кейтерингова компанія.

 

Нагадаємо, що 20 лютого в аеропорту Харкова сів літак з Уханя з громадянами України, евакуйованими у зв’язку зі спалахом коронавірусу в Китаї. На борту літака – 45 українців, 27 іноземців та члени екіпажу, серед яких три медики. Усі вони транспортовані до місця обсервації – це медичний центр Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області. Протягом періоду обсервації (14 днів) медики проводитимуть медико-санітарне спостереження як мінімум двічі на день всіх, хто перебуває в ізоляції.