Новини 2020-03-17 09:58

КПВВ на межі з окупованим Кримом призупиняють роботу

Обмеження введені через коронавірус.

До 3 квітня призупиняють роботу контрольних пунктів в‘їзду на тимчасово окуповану територію Криму. Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО у Facebook.

 

“Наголошуємо, що тимчасове закриття КПВВ не тільки зменшить потік можливо інфікованих громадян України через КПВВ, але й дозволить їх захистити. У першу чергу – літніх людей, адже згідно із медичною статистикою для них коронавірус є найбільш небезпечним”, —  пишуть у повідомленні.

 

Зазначають, що дозволять пропуск громадян України та членів їхніх сімей, осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв‘язку з виконанням міжнародних зобов‘язань, а також представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з ТОТ АР Крим і Севастополя, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна", - йдеться у повідомленні.

 

Додають, що в‘їзд та виїзд інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій разом з Адміністрацією Державної прикордонної служби.

 

Нагадаємо, що з 12 березня у зв’язку зі спалахом Covid-19 в Україні діє тритижневий карантин. Станом на 16 березня в Україні зафіксовано 7 випадків зараження, одна людина померла.

 

 З 16 березня тимчасово заборонено в’їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства, за винятком окремих категорій. Заборона була введена урядом для запобігання поширення коронавірусу. Вона діятиме до 3 квітня. Також, тимчасово закрито близько сотні пунктів пропуску. У майже півсотні пунктів пропуску тимчасово припинено пішохідне сполучення.