Новини 2020-03-17 11:15

У Слузі народу просять депутатів бути готовими до нових позачергових засідань Ради

Імовірність скликання нових позачергових засідань ВР "дуже висока".

У Слузі народу просять усіх депутатів залишатися в Києві для того, щоб у будь-який момент бути готовими зібратися на нове позачергове засідання Ради, якщо виникне така необхідність. Про це заявив заступник голови фракції СН Олександр Корнієнко після завершення засідання парламенту 17 березня, передає кореспондент Тижня.

 

За словами нардепа,імовірність скликання нових позачергових засідань ''дуже висока''. 

 

Згідно ухваленого сьогодні календарного плану, Рада переходить на режим роботи у комітетах до 3 квітня.

 

Також Корнієнко припустив запровадження надзвичайного стану

 

''Я б не хотів зараз детально коментувати таке серйозне питання як надзвичайний стан. Його можуть запровадити, якщо захворюванісь на коронавірус зростатиме дуже швидкими темпами. Однак це мають аналізувати фахівці-медики'', - сказав нардеп.

 

За його словами, питання запровадження надзвичайного стану не порушували на засіданні фракціїї СН 16 березня, на якому був присутній президент Володимир Зеленський.

 

Нагадаємо, Верховна Рада вранці 17 березня на позачерговому засіданні ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)», яким визначається створення правого підґрунтя для оперативного здійснення державою комплексу невідкладних заходів для запобігання та лікування коронавірусної хвороби.

 

Також ВР призначила генерального прокурора України – Ірину Венедіктову.