Новини 2020-03-25 10:23

Створення "консультативної ради" суперечить національним інтересам України - Порошенко

Порошенко звернувся до Зеленського з вимогою не погоджуватися на умови Кремля.

У середу, 25 березня, п’ятий президент України Петро Порошенко засудив створення “консультативної ради” з "представниками ОРДЛО". Про це він написав у Twitter.

 

Він зазначив, що не випускає із поля зору ті червоні лінії, які спільно з небайдужою громадськістю накреслили ще минулого року для Володимира Зеленського.

 

“Погодитися на створення так званої консультативної ради – означає переступити і зайти надто далеко за ці лінії (червоні лінії —  ред.). Це значить діяти всупереч національним інтересам України. Це значить легітимізувати ватажків окупованих Росією районів Донбасу, а країну-агресора – визнати посередницею”, —  пише Порошенко.

 

Він також наголосив, що хто б не поставив формальний підпис під продиктованим із Кремля протоколом про створення "консультативної ради", відповідальність за це ляже на Зеленського. 

 

“Тому публічно звертаюся саме до нього із категоричною вимогою не погоджуватися на створення такої "ради. Зараз як ніколи потрібен сильний імунітет, який би надійно захищав український державний організм від будь-яких спроб Росії вразити його", —  пише Порошенко.

 

Нагадаємо, що 24 березня фонд “Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва”,  VoxUkraine, Центр “Нова Європа” Центр спільний дій, Український центр європейської політики, Рух “Чесно” та інші аналітичні центри і громадські діячі наголосили на неприпустимості підписання рішення про створення консультаційної ради з "представниками ОРДЛО".

 

схожі новини