Новини 2020-03-30 15:51

Справа Гандзюк. Суд залишив під вартою Левіна ще на два місяці

Таке рішення винесли у зв'язку з продовженням термінів слідства.

У понеділок, 30 березня, Печерський районний суд Києва продовжив перебування підозрюваного в організації вбивства Катерини Гандзюк Олексію Левіну ще на два місяці. Про це повідомляє hromadske.ua.

 

Зазначається, що 4 квітня мав закінчитись запобіжний захід, встановлений судом після екстрадиції Левіна в Україну. Але в зв'язку з продовженням термінів слідства до 29.07.2020, прокуратура подала відповідне клопотання про продовження тримання Левіна під вартою.

 

«Ми заперечували проти задоволення клопотання. У клопотанні немає доказів, які б вказували на причетність Левіна до скоєння злочину. Ми дочекаємося повного тексту рішення та оскаржимо його», — сказав у коментарі hromadske адвокат підозрюваного Ігор Мокін. 

 

Нагадаємо, що 31 липня 2018 року в Херсоні невідомий облив кислотою  виконувача обов’язків керуючого справами Херсонської міської ради та відому громадську діячку Катерину Гандзюк. Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом нападу на Гандзюк, попередня правова кваліфікація – ст. 296 ККУ «хуліганство». Проте згодом поліція перекваліфікувала напад на «замах на вбивство». 4 листопада Гандзюк померла.  Спецслужби розслідують п'ять кримінальних проваджень, що стосуються вбивства.

 

25 березня Печерський районний суд Києва продовжив термін досудового слідства у справі вбивства Катерини Гандзюк за підозрою Владиславу Мангеру та Олексію Левіну (Москаленку) до кінця липня 2020 року. 

схожі новини