Новини 2020-04-01 18:21

Лероса викликали на допит

Допит призначений на 9 ранку 3 квітня.

Держбюро розслідувань викликало народного депутата «Слуги народу» Гео Лероса  на допит. Про це повідомив адвокат Масі Найєм у Facebook у середу, 1 квітня, поширивши допис на сторінці юридичної компанії «Міллер».

 

Як зазначається, Лерос викликаний як свідок у кримінальному провадженні №42020000000000642 за ч.1 ст.365 ККУ (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу).

 

Допит призначений на 9:00 3 квітня.

 

Нагадаємо, 29 березня Лерос опублікував відео, де людина з голосом, схожим на голос брата очільника Офісу президента Андрія Єрмака – Дениса Єрмака, нібито обговорює кадрові призначення за гроші.

 

Андрій Єрмак відповів, що звернеться до Служби безпеки та Держбюро розслідувань.

 

30 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо можливого зловживання впливом за зверненням Лероса.

 

За заявою Андрія Єрмака ДБР порушило кримінальну справу за ознаками низки кримінальних правопорушень – зокрема, шахрайства; втручання у діяльність державного діяча, вчиненого особою з використанням свого службового становища; розголошення державної таємниці, що спричинило тяжкі наслідки; перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу.