Новини 2020-04-03 11:02

"Плівки Єрмака". Лерос сходив на допит до ДБР

Кримінальні провадження у справі об'єднали.

Депутат від “Слуги народу” Гео Лерос сходив на допит до Державного бюро розслідувань та клопотав про його перенесення. Про це 3 квітня повідомив його адвокат Масі Найєм у Facebook.  

 

“Ми прибули на допит, на який нас покликали повісткою по кримінальному провадженню за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 365 ККУ. Так було вказано в повістці”, —  пишуть у повідомленні.

 

Адвокат зазначив, що у ДБР їм повідомили, що вчора об‘єднали кримінальні провадження і тому додали статті: 328, 344 та ч. 2 ст. 190 ККУ. 

 

Він пояснив, що після початку допиту, вони заявили клопотання про перенесення допиту на підставі ст. 135 КПКУ.

 

Нагадаємо, що 30 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо можливого зловживання впливом за зверненням Лероса.

 

За заявою Андрія Єрмака ДБР порушило кримінальну справу за ознаками низки кримінальних правопорушень – зокрема, шахрайства; втручання у діяльність державного діяча, вчиненого особою з використанням свого службового становища; розголошення державної таємниці, що спричинило тяжкі наслідки; перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу.