Новини 2020-05-22 12:30

Нацрада призначила перевірку 1+1 через мапу України без Криму

Перевірка відбудеться після карантину.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на звернення Служби безпеки призначила позапланову перевірку «Студії 1+1» (логотип «1+1»). Про це повідомляється на сайті Нацради у четвер, 21 травня.

 

Телеканал у випуску новин ТСН показав карту України без окупованого Криму.

 

«Моніторингом 13 квітня зафіксовано розміщення у випуску новин «ТСН», у сюжеті «Обвал цін» (о 20:25), мапи України без окупованої Автономної Республіки Крим із посиланням на карту нашої країни, оприлюднену на інтернет-сторінці міжнародної організації Nord Pool Spot. Це – енергетична європейська біржа, яка здійснює продаж електроенергії в країнах Європи (Норвегія)», - йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, цей факт є ознакою порушення вимог пунктів а) та в) частини першої статті 59 ЗУ «Про телебачення і радіомовлення», якими телерадіоорганізацію зобов’язано дотримуватися законодавства України та вимог ліцензії і поширювати об’єктивну інформацію.

               

Перевірка компанії відбудеться після карантину.

 

Нагадаємо, 23 травня стало відомо, що Нацрада призначила позапланову перевірку телеканалу «112 Україна» за трансляцію мультфільму «Необыкновенное путешествие Серафимы» російського виробництва.

схожі новини