Новини 2020-05-22 14:36

КПВВ на межі з Кримом не відкриють до 22 червня

На окуповану територію можуть потрапити люди, зареєстровані там, а на материкову Україну - люди, прописані за межами окупованої території.

Контрольні пункти в'їзду-виїзду на адміністративній межі України і тимчасово окупованого Російською Федерацією Кримського півострову не відкриють до 22 червня. Про це 22 травня повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

 

"Учора Кабінет Міністрів України оприлюднив постанову №392 про адаптивний вихід із карантину, і відповідно до цієї постанови внесено зміни до нормативних актів уряду, зокрема і в розпорядження №291, яким регламентується перетин адміністративної межі та функціонування контрольних пунктів в'їзду-виїзду на межі з окупованим Кримом. І термін дії цього розпорядження продовжено до 22 червня", - зазначив Демченко.

 

Він додав, що відповідно до цього розпорядження функціонування КПВВ на межі з Кримом тимчасово припинено. На окуповану територію можуть потрапити люди, зареєстровані там, а на материкову Україну - люди, прописані за межами окупованої території.

 

"Крім того, керівник Державної прикордонної служби може прийняти окремі рішення стосовно окремих громадян у разі підстав гуманітарного характеру", - сказав речник.

 

Нагадаємо, що в Україні станом на 9:00 п'ятниці, 22 травня, виявлено 20148 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 588 летальних, 6585 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 442 нові випадки.