Новини 2020-05-28 13:39

Пожежа в одеському коледжі. Хаєцького звільнили

Андрія Хаєцького віддали на поруки.

Поета Андрія Хаєцького звільнили з-під варти й віддали на поруки народним депутатам. Про це повідомив письменник Валерій Пузік у Facebook у четвер, 28 травня.

 

 

Зазначимо: Хаєцький – колишній заступник директора з адміністративно-господарської частини одеського коледжу, де у грудні 2019 року відбулася пожежа. 15 травня прокуратура повідомила про йому підозру у справі. Зазначалося, що Хаєцький до 2 грудня перебував на посаді,  однак насправді працював до 18 листопада. При цьому, за посадовою інструкцією, Хаєцький не відповідав за протипожежну безпеку.

 

Нагадаємо, 4 грудня 2019 року в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу виникла пожежаЗагинули 16 людей, загалом постраждали 47. Пожежа сталася через займання побутового електричного обладнання. Люди не могли евакуюватися, бо один із виходів був зачинений. Як з’ясувалося, у коледжі не було пожежної сигналізації, датчиків диму. Також, у будівлі коледжу не знайшли жодного вогнегасника. За повідомленнями ЗМІ, під час пожежі у коледжі не пролунало тривожних сигналів чи оголошень, багато учнів не відразу дізналися про займання.

  

12 грудня рятувальники дістали з-під завалів коледжу тіла всіх людей, які вважалися зниклими.