Новини 2020-06-15 18:46

Хабар НАБУ та САП. Суд арештував одну з фігуранток справи, застава - 120 мільйонів

Мова йде про колишню керівницю одного з департаментів ДФС України, ім'я не повідомляється.

Суд обрав колишній керівниці одного з департаментів ДФС України запобіжний захід - тримання під вартою - і заставу у розмірі 120,024 млн грн. Вона фігурує у справі хабара керівництву антикорупційних органів. Про це повідомляється на сайті Вищого антикорупційного суду в понеділок, 15 червня.

 

«Взято під варту колишню керівницю одного з департаментів ДФС України з альтернативою внесення застави у розмірі 120 024 200 гривень. Строк дії запобіжних заходів – до 10 серпня 2020 року включно», - йдеться в повідомленні.

 

Зазначимо: справа стосується хабара керівництву Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Довірені особи екс-міністра екології уряду Миколи Азарова – Миколи Злочевського – пропонували керівниками антикорупційних органів хабар у 6 млн доларів. Затримали трьох осіб. 

 

Сам Злочевський заявив, що ні він, ні інші співробітники компанії не причетні до хабара. 

 

У кінці 2014 року Злочевський виїхав з України. Він оголошений у розшук.

 

Зауважимо: також ВАСУ арештував до 10 серпня із можливістю застави у 40,3 млн грн Андрія Кічу, якого називають директором з правових питань газовидобувної компанії «Бурісма» Злочевського, та відстороненого першого заступника начальника ГУ Державної податкової служби в Києві Миколи Ільяшенка (застава – 84 млн 80 тисяч грн).