Новини 2020-06-18 14:18

США, Канада та Німеччина відреагували на суд щодо Порошенка

Дипломати нагадали, що система правосуддя не повинна використовуватися для зведення політичних рахунків.

Посольства США, Канади та Німеччини в Україні відреагували на судову справу щодо п'ятого президента, нардепа від "Європейської солідарності" Петра Порошенка. 

 

 

"В умовах демократії усі громадяни заслуговують на рівне на справедливе ставлення до себе відповідно до закону", - зазначили на сторінці американського посольства. 

 

Там додали, що система правосуддя не повинна використовуватися для зведення політичних рахунків.

 

"Із 2014 року пройшла важкий, але необхідний шлях демократичних перетворень. Наполеглива вимога суспільства дотримання порядку у закону чітко була висловлення у Революції Гідності. Сьогодні ці принципи залишаються наріжними, й українці очікують, що уряд їх дотримуватиметься", - йдеться у повідомленні Посольства Канади.

 

У дипвідомстві наголошують, що "усі громадяни заслуговують презумпції невинуватості, чесного процесу та юридичної системи, вільної від політичного втручання".

 

"Я тоді спостерігала за майже всіма судовими засіданнями у справі Юлії Тимошенко. Я дуже сподіваюсь, що мені не доведеться знову зіштовхнутися з подібним досвідом", - процитувало німецьке представництво посла Німеччини в Україні Анку Фельдгузен. 

 

Нагадаємо, у четвер, 18 червня, у Печерському районному суді Києва розглядатимуть клопотання Офісу генпрокурора про обрання запобіжного заходу екс-президентові Петру Порошенку з альтернативою застави у 10 млн грн. Початок засідання заплановано на 15:15. 

схожі новини