Новини 2020-06-25 15:32

Паводки в західних областях. Кабмін виділив кошти на подолання наслідків

Найбільше коштів виділили Івано-Франківській області.

Кабінет міністрів виділив 672 млн грн з резервного фонду на подолання наслідків повеней в західних областях. Таке рішення ухвалили під час засідання уряду 25 червня, передає УНІАН.

 

"З метою ліквідації і подолання наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на територіях Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської та Львівської областей, яка виникла і триває в червні, прийняти розпорядження щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету в сумі 672 млн грн для надання допомоги населенню і проведення першочергових невідкладних аварійно-відновлювальних заходів", - сказав у ході засідання уряду міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко.

 

Зокрема, за його словами, з цієї суми Івано-Франківській області передбачається виділити 480 млн грн, Чернівецькій та Закарпатській областям - по 30 млн грн, а також 10 млн грн - Львівській області.

 

Як повідомлялося, інтенсивні опади протягом 22-23 червня призвели до паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях – підтоплено 197 населених пунктів. Загинули щонайменше троє осіб.