Новини 2020-07-01 17:12

Візит депутатів Європарламенту до Криму. МЗС висловлює протест

Такий візит не має офіційного статусу.

Міністерство закордонних справ висловлює протест із приводу незаконного візиту до анексованого Криму депутатів Європарламенту, у тому числі члена комітету у закордонних справах, президента Асоціації "Франко-російський діалог" Тьєррі Маріані, а також окремих представників Німеччини, Угорщини та Болгарії. Про це повідомляє прес-служба МЗС

 

У дипвідомстві зазначають, що цей візит здійснюється з порушенням українського законодавства щодо доступу до тимчасово окупованої території та не має офіційного статусу.

 

МЗС також засуджує участь депутатів у спостереженні за так званим "голосуванням" за поправки до Конституції РФ, результати якого на території тимчасово окупованого Криму є "юридично нікчемними, не матимуть жодних правових наслідків та не будуть визнані ані Україною, ані міжнародним співтовариством".

 

Нагадаємо, 30 червня на окупований півострів прибула "делегація" французьких та німецьких депутатів на чолі з Тьєррі Маріані для спостереження за незаконним голосуванням щодо змін у Конституцію РФ у Криму.

 

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова попросила посла Франції в Україні Етьєна де Понсена офіційно відреагувати на незаконний візит.

 

У Європейському парламенті заявили, що нікого не уповноважували ні спостерігати, ні коментувати референдум Росії щодо внесення поправок до Конституції ні в РФ, ні в незаконно анексованому українському Криму.

схожі новини