Новини 2020-07-02 12:24

У поліції заявили, що готові передати справу Шеремета до суду

Початок розгляду тепер залежить від того, коли адвокати закінчать ознайомлюватися з матеріалами.

У Нацполіції заявили, що готові передати матеріали у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета до суду. Про це повідомили у прес-службі відомства

 

Початок розгляду справи тепер залежить від того, коли адвокати підозрюваних закінчать ознайомлюватися з матеріалами.  

 

"Слідство не буде обмежувати підозрюваних та їх адвокатів в часі на ознайомлення з матеріалами справи, але звертає увагу всіх зацікавлених сторін, що початок розгляду справи  залежить саме від сторони захисту та самих підозрюваних", - йдеться у повідомленні.

 

Як повідомлялося, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті підриву автомобіля. Авто належало керівниці "Української правди" Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель за ч. 2 п. 5 ст. 115 ККУ (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб).

 

12 грудня 2019 року Нацполіція затримала підозрюваних у цій справі – зокрема, Андрія Антоненка.

 

Антоненко – лідер гурту Riffmaster, військовий сержант Сил Спеціальних операцій ЗС України. Він є автором гімну Сил спеціальних операцій «Тихо прийшов, тихо пішов».

 

Також у справі, окрім Антоненка, фігурують медсестра одного з парашутно-десантних батальйонів Яна Дугарь, добровольці Владислав та Інна Грищенки, волонтерка Юлія Кузьменко.